SANOPLASMA 2 – oficiální stránky výrobce

REFERENCE OD UŽIVATELŮ SANOPLASMY

Ráda bych Vám poděkovala za terapie na Vašem přístroji.
Měla jsem dlouhodobě zdravotní potíže, se kterými si ani lékaři nevěděli rady. Problémy nakonec vyústily v celkový fyzický a psychický kolaps. Na doporučení jsem začala docházet do Vašeho centra a po několika sezeních na Sanoplasmě se mi velmi ulevilo, některých zdravotních problémů jsem se zbavila úplně. Děkuji a doporučuji Vás všem, kteří už si se svým zdravotním stavem neví rady.

Gabriela Štefanová, herečka
Gabriela Štefanová

Chcem vyjadriť veľké poďakovanie firme Rifetech za vyvinutie skvelého prístroja, ktorý dokáže liečiť, okrem mnohých iných chorôb, aj dlhodobé ťažké zdravotné problémy. Moje skúsenosti liečenia týmto prístrojom sú veľmi pozitívne (napr. úspešná liečba paradentózy v pokročilom štádiu, odstránenie veľkých, dlhodobých bolestí hlavy na znesiteľnú mieru a v liečbe ďalej pokračujeme, odstránenie úniku moči, parazitov, pliesní a baktérií, vyliečenie ústneho aftu). V súčasnosti si liečime viac druhov chorôb: chlamýdie (kde už nastalo zlepšenie), cukrovku, kríže, a iné diagnózy. Týmto chcem poukázať na všestranné využitie tohoto skvelého prístroja pri liečení rôznych druhov chorôb. Vrelo ho odporúčam ľuďom, ktorí si chcú zlepšiť svoj, či svojich blízkych, zdravotný stav.

Pavel Putera, Handlová

Borelióza je pryč!! Můj snoubenec dlouho bojoval s lymskou nemocí. Za pomocí Sanoplasmy (tento přístroj je skvělý) a menšího přispění homeopatické doktorky, která nám radila, které další dávky na Sanoplasmě aplikovat a také doporučila nějaké homeopatické doplňky.

S radostí oznamuji, že po včerejší návštěvě doktora je oficiálně vyléčen!!!! Děkuji firmě Rifetech za vytvoření úžasného protokolu, který mému snoubenci doslova zachránil život.

Ania Mitchell, Toronto
AM_recenze